producten > > Italiaans voor zelfstudie

prijs-cirkel 34,99 Bestel nu >

Italiaans voor zelfstudie

ISBN: 9789049106416

| 267 pagina's | 19 x 25 cm | NUR 630

Het ideale leerboek - inclusief twee audio-cd's - voor wie snel en efficiƫnt Italiaans wil leren spreken en verstaan. Ook zonder voorkennis uitstekend te volgen.

In twintig hoofdstukken, die levendig en praktisch van opzet zijn, krijgt u de leerstof aangereikt. Alle facetten van het Italiaans komen aan de orde in de luisterteksten, die u vindt op de twee bijgesloten audio-cd's. Deze zijn door native speakers ingesproken om u het 'italiano autentico' over te brengen.

Rondom de teksten in het boek staan gevarieerde opdrachten om woordenschat, grammatica en uitspraak te oefenen. Tussendoor krijgt u extra informatie over de Italiaanse taal en cultuur. Met een beknopte woordenlijst en een grammatica. De antwoorden op de oefeningen vindt u achter in het boek.

Bij uitstek geschikt voor zelfstudie in eigen tempo, maar ook voor bestudering in groepsverband op taleninstituten of volksuniversiteiten. Leidt op tot niveau A2/B1 van het Europees Referentiekader.